Rezultati – Taležlauf 2014

Absolutno

MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 KLEMEN ZUPAN 1986 0:40:37
2 ROK GRILC 1982 0:43:10
3 ALEŠ ŠTOK 1971 ŠD NANOS PODNANOS 0:43:35
4 UROŠ ROMAN 1985 ŠD LOM 0:44:08
5 TOMAŽ DOLAR 1984 PGD SMOKUČ 0:44:32
6 ANDREJ LUŠINA 1968 AD ŽELEZNIKI 0:46:00
7 TOMAŽ KALAN 1958 TOMAS ŠPORT 2 0:46:18
8 BORIS BALEK 1965 SV 0:46:59
9 JANEZ KOSMAČ 1967 ŠD GORJE 0:48:11
10 LUIS ZUPANČIČ 1973 TRŽIŠKE STRELE 0:48:38
11 BOJAN DABIŽLJEVIČ 1986 PGD ZABREZNICA 0:48:40
12 ANDREJ ROMIČ 1976 ŠD KRANJSKA GORA 0:49:11
13 FRENK VALANT 1958 AVTOMEHANIKA VALANT 0:49:30
14 MIRKO DOLŽAN 1978 0:49:40
15 SLAVKO KLINAR 1963 0:49:41
16 JANEZ KOLENC 1972 ŠD GORJE 0:49:53
17 ANDRAŽ LIPIČNIK 1988 ŠD RIBNO 0:50:05
18 STOJAN RODICA 1965 ŠD KRAŠKI TEKAČI 0:50:43
19 VEKO MARKOVIČ 1967 0:50:56
20 RAJKO STEVANOVIČ 1952 AVTOMEHANIKA VALANT 0:51:16
21 MIRO SAVIČ 1960 ACRONI TEAM 0:53:02
22 ZVONE ŽNIDARŠIČ 1961 MARATON NOVO MESTO 0:53:18
23 UROŠ MIRJANIČ 1991 0:53:33
24 JANKO KOGOVŠEK 1969 0:53:53
25 TOMAŽ ZUPAN 1974 KORITNO CELICA 0:55:07
26 GREGA DERLING 1982 VITEZI DOBREGA TEKA 0:55:58
27 MIHA PRETNAR 1990 PGD ZABREZNICA 0:56:03
28 ANDRIJA BRČINOVIČ 1964 TEKAŠKA SKUPINA JESENICE 0:56:23
29 IZTOK BOLTEŽ 1968 0:56:35
30 ALEŠ STARE 1984 0:57:23
31 BOŠTJAN ŠMIT 1974 KORITNO CELICA 0:57:27
32 MATEJ ŠTRAUS 1983 0:57:54
33 DOMINIK SKUMAVEC 1973 GRS RADOVLJICA 0:58:00
34 ANDREJ FERJAN 1968 INTERSPORT 0:58:20
35 MIHA TROJAN 1983 1:01:15
36 ALEŠ ALBREHT 1975 KORITNO CELICA 1:02:38
37 DAMJAN DOLENC 1987 1:02:56
38 JOŽE VRHUNC 1948 1:04:16
39 KLEMEN ERMAN 1974 TEKAŠKA SKUPINA JESENICE 1:07:04
40 BOŠTJAN TRŽAN 1972 TEKAŠKA SKUPINA JESENICE 1:07:45
41 MIROSLAV RAŽMAN 1953 AK JESENICE 1:07:56
42 ŽAN NADIŽAR 1998 PGD ZABREZNICA 1:09:19
43 VLADIMIR ŠTALEC 1968 AK ŽELEZNIKI 1:10:45
44 UROŠ LAKIČ 1976 TEKAŠKA SKUPINA JESENICE 1:12:03
45 NEJC MIHELIČ 2003 1:13:24
46 PETER MIHELIČ 1975 1:14:10
47 FRANC HROVAT 1936 BLEJSKI GLAS 1:15:23
MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 ANITA GREGORC 1973 0:55:57
2 URŠKA ROBNIK 1974 0:56:21
3 MAJA ZAPLOTNIK 1973 0:56:35
4 DARJA JEJČIČ 1974 TB BURJA VIPAVA 0:58:09
5 PETRA ŽNIDARŠIČ 1989 1:01:38
6 NUŠA JELENC 1961 1:02:41
7 DRAGA ŽBONTAR 1967 TEKAŠKA SKUPINA JESENICE 1:03:54
8 MAJA KALAN 1965 1:07:03
9 MATEJA AVSENEK 1969 1:09:39
10 RADA MILIČ 1952 KRAŠKI TEKAČI 1:14:11

Moški

MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 ŽAN NADIŽAR 1998 PGD ZABREZNICA 1:09:19
2 NEJC MIHELIČ 2003 1:13:24
MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 KLEMEN ZUPAN 1986 0:40:37
2 UROŠ ROMAN 1985 ŠD LOM 0:44:08
3 BOJAN DABIŽLJEVIČ 1986 PGD ZABREZNICA 0:48:40
4 ANDRAŽ LIPIČNIK 1988 ŠD RIBNO 0:50:05
5 UROŠ MIRJANIČ 1991 0:53:33
6 MIHA PRETNAR 1990 PGD ZABREZNICA 0:56:03
7 DAMJAN DOLENC 1987 1:02:56
MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 ROK GRILC 0:43:10
2 TOMAŽ DOLAR PGD SMOKUČ 0:44:32
3 ANDREJ ROMIČ ŠD KRANJSKA GORA 0:49:11
4 MIRKO DOLŽAM 0:49:40
5 GREGA DERLING VITEZI DOBREGA TEKA 0:55:58
6 ALEŠ STARE 0:57:23
7 MATEJ ŠTRAUS 0:57:54
8 MIHA TROJAN 1:01:15
9 ALEŠ ALBREHT KORITNO CELICA 1:02:38
10 UROŠ LAKIČ TEKAŠKA SKUPINA JESENICE 1:12:03
11 PETER MIHELIČ 1:14:10
MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 ALEŠ ŠTOK 1971 ŠD NANOS PODNANOS 0:43:35
2 ANDREJ LUŠINA 1968 AD ŽELEZNIKI 0:46:00
3 BORIS BALEK 1965 SV 0:46:59
4 JANEZ KOSMAČ 1967 ŠD GORJE 0:48:11
5 LUIS ZUPANČIČ 1973 TRŽIŠKE STRELE 0:48:38
6 JANEZ KOLENC 1972 ŠD GORJE 0:49:53
7 STOJAN RODICA 1965 ŠD KRAĹ KI TEKAÄŚI 0:50:43
8 VEKO MARKOVIČ 1967 0:50:56
9 JANKO KOGOVŠEK 1969 0:53:53
10 TOMAŽ ZUPAN 1974 KORITNO CELICA 0:55:07
11 IZTOK BOLTEŽ 1968 0:56:35
12 BOŠTJAN ŠMIT 1974 KORITNO CELICA 0:57:27
13 DOMINIK SKUMAVEC 1973 GRS RADOVLJICA 0:58:00
14 ANDREJA FERJAN 1968 INTERSPORT 0:58:20
15 KLEMEN ERMAN 1974 TEKAŠKA SKUPINA JESENICE 1:07:04
16 BOŠTJAN TRŽAN 1972 TEKAŠKA SKUPINA JESENICE 1:07:45
17 VLADIMIR ŠTALEC 1968 AK ŽELEZNIKI 1:10:45
MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 TOMAŽ KALAN TOMAS ŠPORT 2 0:46:18
2 FRENK VALANT AVTOMEHANIKA VALANT 0:49:30
3 SLAVKO KLINAR 0:49:41
4 MIRO SAVIČ ACRONI TEAM 0:53:02
5 ZVONE ŽNIDARŠIČ MARATON NOVO MESTO 0:53:18
6 ANDRIJA BRČINOVIČ TEKAŠKA SKUPINA JESENICE 0:56:23
MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 RAJKO STEVANOVIČ 1952 AVTOMEHANIKA VALANT 0:51:16
2 JOŽE VRHUNC 1948 1:04:16
3 MIROSLAV RAŽMAN 1953 AK JESENICE 1:07:56
MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 FRANC HROVAT 1936 BLEJSKI GLAS 1:15:23

Ženske

MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 PETRA ŽNIDARŠIČ 1989 1:01:38
MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 ANITA GREGORC 1973 0:55:57
2 URŠKA ROBNIK 1974 0:56:21
3 MAJA ZAPLOTNIK 1973 0:56:35
4 DARJA JEJČIČ 1974 TB BURJA VIPAVA 0:58:09
5 DRAGA ŽBONTAR 1967 TEKAŠKA SKUPINA JESENICE 1:03:54
6 MAJA KALAN 1965 1:07:03
7 MATEJA AVSENEK 1969 1:09:39
MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 NUŠA JELENC 1961 1:02:41
2 RADA MILIČ 1952 KRAŠKI TEKAČI 1:14:11

Rezultati - PDF