Rezultati – Taležlauf 2012

Absolutno

MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 Boštjan Hrovat 1976 0:38:15
2 Marjan Zupančič 1971 KGT Papež 0:38:37
3 Rob Svenšek 1994 TSK Bled 0:39:54
4 Jure Čebašek 1984 Vitezi dobrega teka 0:40:43
5 Marjan Robič 1982 ŠD Kranjska Gora 0:40:44
6 Aleš Štor 1971 PGT 0:43:03
7 Andrej Jesenko 1957 0:44:04
8 Rok Grilc 1982 0:45:06
9 Igor Cvelbar 1963 Akademski AO 0:45:37
10 Grega Derlink 1982 Vitezi dobrega teka 0:46:46
11 Frenk Valant 1958 0:46:50
12 Aleš Stare 1984 0:47:07
13 Jože Zajc 1983 Alfa & Omega 0:49:31
14 Rajko Stevanović 1952 Euroservis Valant 0:49:31
15 Janez Tomšič 1961 ŠRD Omega - Air 0:50:32
16 Žiga Blatnik 1986 Vitezi dobrega teka 0:51:01
17 Robert Varl 1966 0:51:07
18 Žan Pogačar 1996 ŠD Ribno 0:51:08
19 Boštjan Ipavec 1978 0:52:20
20 Boštjan Šmit 1974 Honda Žibert 0:54:23
21 Matej Urh 1979 ŠD Ribno 0:56:09
22 Veko Markovič 1968 0:57:13
23 Matej Gabrijelčič 1978 ŠD Nanos Podnanos 0:58:08
24 Dominik Skumavec 1973 GRS Radovljica 0:58:08
25 Franc Hribernik 1941 Gorenjski Glas 1:05:57
26 Nejc Mihelič 2003 1:08:23
27 Peter Mihelič 1975 1:08:28
MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 Neža Mravlje 1979 3iron 0:46:46
2 Lidija Pajk 1975 AK Radovljica 0:52:32
3 Andreja Ferlan 1968 Uživajmo zdravo 0:57:09
4 Urška Robnik 1974 0:59:51
5 Mojca Peternel 1968 1:08:25

Moški

MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 Rob Svenšek 1994 TSK Bled 0:39:54
2 Žan Pogačar 1996 ŠD Ribno 0:51:08
3 Nejc Mihelič 2003 1:08:23
MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 Jure Čebašek 1984 Vitezi dobrega teka 0:40:43
2 Aleš Stare 1984 0:47:07
3 Jože Zajc 1983 Alfa & Omega 0:48:23
4 Žiga Blatnik 1986 Vitezi dobrega teka 0:51:01
MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 Boštjan Hrovat 1976 0:38:15
2 Marjan Robič 1982 Šd Kranjska Gora 0:40:44
3 Rok Grilc Grilc 1982 0:45:06
4 Grega Derlink 1982 Vitezi dobrega teka 0:46:47
5 Boštjan Ipavec 1978 0:52:20
6 Boštjan Šmit 1974 Honda Žibert 0:54:23
7 Matej Urh 1979 Šd Ribno 0:56:09
8 Matej Gabrijelčič 1978 ŠD Nanos Podnanos 0:58:08
9 Dominik Skumavec 1973 GRS Radovljica 0:58:08
10 Peter Mihelič 1975 1:08:28
MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 Marjan Zupančič 1971 KGT Papež 0:38:37
2 Aleš Štor 1971 PGT 0:43:03
3 Igor Cvelbar 1963 akademski AK 0:45:37
4 Robert Varl 1966 0:51:07
5 Veko Markovič 1968 0:57:13
MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 Andrej Jesenko 1957 0:44:04
2 Frenk Valant 1958 0:46:50
3 Janez Tomšič 1961 ŠRD Omega - Air 0:50:32
MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 Rajko Stevanović 1972 Euroservis Valant 0:49:31
MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 Franc Hribernik 1941 Gorenjski Glas 1:05:57
2 Franc Hrovat 1936 Gorenjski Glas 1:06:15

Ženske

MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 Neža Mravlje 1979 3iron 0:46:46
2 Lidija Pajk 1975 AK Radovljica 0:52:32
3 Urška Robnik 1974 0:59:51
MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas
1 Andreja Ferlan 1968 Uživajmo zdravo 0:57:09
2 Mojca Peternel 1968 1:08:25
MestoImePriimekLeto rojstvaKlub / društvoČas

Rezultati - PDF